Jump to content

Photo

Poziomy hongmoonowe !


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Czu

Czu

    MasterChef

  • Founder
  • 6 posts

Posted 14 January 2016 - 09:23 AM

45 level to level zdobywany za normalne expienie, farmienie etc. Za wbicie każdego poziomu otrzymujemy 1 punkt SP - który zużywamy rozdając swoje skille.
+1, +2, +3 itd. to poziomy hongmoonowe które dotyczą stricte drzewek umiejętności ponieważ dodają dodatkowe punkty SP (Za pierwszy poziom otrzymujemy 5, za kolejne zazwyczaj 1-2). Na naszej wersji hongmoonowe skille mają zostać dodane dopiero z updatem dodającym level cap 50 - z którym były dodawane do wszystkich innych wersji (= kilka miesięcy po oficjalnym otwarciu), w związku z tym za wbicie 50 poziomu otrzymuje się +1 oraz +5 = 6 SP.
 
Hongmoonowe levele dotyczą też ostatnich odblokowanych umiejętności w konkretnym rozwinięciu danego skilla.
Zazwyczaj umiejętności te wymagają więcej niż 1 punkt SP oraz zebrania odpowiednich elementów do odblokowania konkretnego rozwinięcia (Pod U w "Osiągnięciach" można zobaczyć co jest potrzebne do zdobycia). U każdej klasy skill znajdujący się pod lewym przyciskiem myszki wymaga zebrania 6 itemków, z których niektóre zdobędziesz w dungeonach (np. z Pohwaranki), bossów na otwartym świecie (Niedźwiadka w Wolf hill) oraz craftu gildyjnego (Hongmoon pill, przy innych skillach podane są inne wymogi.
Pozostałe skille również wymagają zebrania odpowiednich materiałów albo użycia skilla w danej lokacji (najczęściej Silverforest czyli region związany z level capem 50) na odpowiednim mobku :).
Dokładniejsze informacje pod literką U :)
Np. 
kC7w3KP.png

 
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users