Jump to content

Photo

Daily Quest - najlepsza trasa - 50 lvl


 • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Niebieski

Niebieski

  Newbie

 • Founder
 • 90 posts
 • LocationAlwernia

Posted 05 November 2015 - 01:51 PM

Poradnik jest zapożyczony ze strony Black Desert Foundry (źródło poradnika) za zgodą administracji strony. Dalsze powielanie bez zgody zabronione.

 

Istnieje wiele questów dziennych i tygodniowych. Daily Questy resetują się codziennie o 12am (nie wiem jak na RU, EU - jak kto wie niech zapoda info). Istnieją różne rodzaje daily questów jak i różne nagrody za ich wykonanie.

 

Najlepszą drogą do zdobywania nagród za daily jest trasa w Calpheon. Poniżej jest droga dzięki której zrobienie wszystkich daily quest zajmie ci 10-15 min jeśli już wiesz co robić.

 

Caplheon Daily Quest - trasa.

 

Naszą trasę rozpoczynamy od miejsca " 1 " zaznaczonego na mapie. Na rogu ulicy powinieneś znaleźć stoisko z owocami oraz NPC-a który da ci pierwszego questa.

110.jpg

Zaakceptuj quest i biegnij w górę ulicy na tyłach budynku, wejdź po schodach i wyskocz na dach. Można się również wspiąć na dach skacząc po innym straganie.

26.png

Gdy jesteś na dachu, wejdź na komin, naciśnij ' R ' i zejdź oddać quest.

25.png

 

Stąd udaj się ulicom do punktu " 2 " zaznaczonego na mapie. Powinien tam być żołnierz, na rogu koło mostu. Będzie miał dla ciebie zadanie które wymaga od ciebie abyś przyniósł mu skradzioną przez kieszonkowca rzecz.

24.png

 

Na zdjęciu poniżej możesz zobaczyć jak ten złodziejaszek powinien wyglądać. Powinien ganiać z dołu do góry ulicy, musisz do niego podejść i nacisnąć " R " po czym zagadać do niego aby za tobą poszedł. Przyprowadź go do żołnierza i oddaj quest.

22.png

 

Następnie udaj się do lokacji " 3 " widocznej na mapie. NPC znajduje się w alejce, powinieneś go znaleźć jeśli skręcisz zaraz przy sklepie "material merchant". Zaakceptuj questa i wejdź na dach korzystając ze schodów obok.

21.png

 

Gdy jesteś już na dachu wejdź na kolejny komin i go oczyść naciskając " R ". Zejdź i oddaj questa.

 

20.png

 

Teraz opuść alejkę i udaj się w stronę strażnika z zadania " 2 " i przejdź przez most gdzie stoją żołnierze, na moście powinien być również słoń. Jak tylko przejdziesz przez most skręć w prawo i przejdź pod łukiem. Obszar zaznaczony numerkiem " 4 " na mapie.

 

210.jpg

 

Powinieneś zobaczyć starą kobietę. Zaakceptuj questa od niej następnie zawróć i udaj się w stronę ganiającego kurczaka. Naciśnij " R " aby wejść w interakcję z kurczakiem, następnie wróć do kobiety i oddaj questa. Zaraz za starą kobietą zauważysz przejście które poprowadzi cię do następnego obszaru.

 

19.png

 

Gdy przejdziesz przez niego powinieneś zobaczyć stoisko po lewej. Ten obszar jest zaznaczony jako " 5 " na mapie powyżej. Porozmawiaj z kobietą aby zaakceptować quest, następnie podnieś jedną z beczek po lewej stronie od niej.

 

18.png

17.png

 

Następnie zawróć i przejdź przez przejście z prawej strony, przejdź przez most a po prawej stronie powinieneś zobaczyć ścianę ze sklepieniem w kształcie łuku. Przejdź pod nim, powinieneś zobaczyć otwarty budynek z żołnierzami po bokach. Wbiegnij do budynku przez drzwi a po lewej stronie powinieneś zobaczyć faceta. Ten obszar jest zaznaczony jako " 6 " na mapie. Połóż beczkę wciskając " R " a następnie pogadaj z facetem. Następnie wróć tą samą drogą którą tu przyczłapałeś i oddaj questa. Jeśli nie możesz odszukać skrótu można biec dookoła budynku dzięki niebieskim strzałkom.

 

16.png

 

Wróć mostem który przekroczyłeś w drodze do punktu " 6 ". Po prawej stronie powinieneś zauważyć schody i budynek poniżej. Ten obszar jest zaznaczony jako " 7 " na mapie.

 

311.jpg

 

Wejdź na budynek i porozmawiaj z chłopcem siedzącym na końcu dachu.

 

15.png

 

Przejdź przez most i skręć w prawo tam gdzie stali 2 strażnicy koło drzwi. Zagadaj z jednym żołnierzem a następnie wróć do chłopca oddać questa. Jeśli masz trudności w odnalezieniu żołnierza użyj strzałek pomocniczych. Żołnierze znajdują się w lokacji " 8 " na mapie powyżej.

 

14.png

 

Gdy już oddasz questa. Następnie wróć w stronę mostu i biegnij ulicą w górę aż zobaczysz schody. Po prawej stronie powinien być żołnierz z questem. Ta lokacja jest zaznaczona jako " 9 " na mapie.

 

13.png

 

Protestujący powinni być za tobą po lewej stronie. Podejdź do nich, naciśnij " R " i razem z nimi udaj się do żołnierza który dał ci questa. Oddaj questa.

 

121.png

 

Następnie wyjdź po schodach na górę. Po lewej stronie na szczycie schodów będzie żołnierz z questem a za nim fontanna.

 

11.png

 

Biegnij w stronę fontanny a po lewej stronie powinieneś zobaczyć książkę, wciśnij " R " aby wejść w interakcję z książką. Wróć do żołnierza i oddaj quest.

 

10.png

 

Następnie wróć schodami w dół, przejdź przez most i udaj się w miejsce oznaczone jako " 10 " na mapie. Jak już tam dotrzesz powinieneś zobaczyć w alejce chłopca dookoła którego stoją ludzie. Pogadaj z chłopcem i zaakceptuj quest. Powinieneś zobaczyć windę za chłopcem, udaj się nią na górę.

 

9.png

 

Gdy jesteś już na górze, zejdź z niej i skręć w lewo. Powinieneś zobaczyć mały mostek prowadzący do budynku. Przejdź przez most, wskocz na dach, wejdź na komin i wciśnij " R ". Jak wyczyścisz komin wróć do chłopca i oddaj quest.

 

8.png

 

Następnie skręć w lewo i biegnij w dół alejki. Powinieneś zobaczyć kolesia obróconego plecami do ciebie. Ta lokacja jest zaznaczona jako " 11 " na mapie.

 

71.png

 

Zaakceptuj questa i biegnij dalej w głąb i przejdź przez bramę. Po prawej stronie powinieneś zobaczyć stajnię z taczkami. Naciśnij " R ", weź taczki i wróć z nimi do robotnika. Lokalizacja robotnika jest zaznaczona numerem " 12 " na mapie.

 

6.png

5.png

 

Następnie udaj się w stronę chłopca który był otoczony kilkoma ludźmi. Po lewej stronie będą schody prowadzące do góry, wejdź nimi na samą górę. Skręć w prawo i udaj się w stronę kobiety, przejdź przez bramę obok niej. Idź na tyły budynku a następnie skręć w prawo w stronę pałacu. Powinieneś zobaczyć rampę po lewej stronie i wagon po prawej. Idź na rampę, trzymaj się drogi i wejdź po schodach do ogrodu. Będąc w ogrodach skręć w prawo i znowu schodami w górę. Obszar zaznaczony " 13 " na mapie. Jeśli masz problemy ze znalezieniem drogi użyj strzałki pomocniczej która doprowadzi cię na miejsce.

 

46.jpg

 

Tu powinieneś zobaczyć 2 kobiety z czerwonymi włosami i niebieskimi ciuchami. Porozmawiaj z kobietą po lewej stronie, zaakceptuj quest i wejdź do budynku za nimi. Po przejściu przez budynek skręć w lewo, powinieneś zobaczyć grupkę ludzi. Porozmawiaj z kolesiem w kapturze i zaakceptuj quest “Moon Pearls”. Ten obszar jest zaznaczony jako " 14 " na mapie.

 

31.png

 

Ponownie przejdź przez budynek i skieruj się w stronę ogrodów. Ogrody zaznaczone jako " 15 " na mapie poniżej.

 

54.jpg

 

Gdy jesteś już w ogrodzie powinieneś zobaczyć trochę kwiatów. Naciśnij " R " aby wejść w interakcję z kwiatkami, następnie wróć do kobiety z kapturem oddać questa. Czasami quest się zawiesza i nie można wejść w interakcję z kwiatkami. Pozostaje ci wywalić quest-a i wziąć go ponownie lub olać go.

 

23.png

 

Już prawie koniec !! Teraz biegnij ponownie całą drogę z pałacu i schodami w dół aż do głównej części Calpheon. Przejdź przez most gdzie stoją żołnierze i słoń a następnie udaj się alejką w dół po prawej. Porozmawiaj z kolesiem na zdjęciu poniżej aby oddać ostatni quest.

 

110.png

 

Z Daily Questów w Calpheon powinieneś dostać rzecz która wygląda jak sztylet. Gdy zbierzesz 7 takich części i je połączysz otrzymasz item który da ci questa. Kliknij go a otrzymasz quest który da ci więcej kontrybucji i expa.


oryginal_140391843657ac44GwW0iR.gif


#2 Bangobee

Bangobee

  Newbie

 • Founder
 • 15 posts
 • Locationlondon

Posted 05 November 2015 - 03:41 PM

Super !!


                                                                           ninja_signature_by_rikkutenjouss-d5kic0z0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users